Galvanické zinkovanie

Zinkovanie je povlak vhodný pre kovový materiál. Pozinkovaný povrch je mäkký a húževnatý, používa sa ako dekoratívny povlak s dobrou koróznou odolnosťou alebo ako základ pre organické nátery. Chromátovanie zinkovej vrstvy hrúbky 5-20 µm zlepšuje odolnosť vrstvy. Zavádzame galvanický zinok žltý a modrý.

Sme schopní rýchlo a kvalitne zinkovať výrobky rôznych veľkostí a tvaru za bezkonkurenčné ceny podľa dohody (brány, ploty, stavebné konštrukcie do rozmerov 3 metrov).

  •  na závesoch v 9 vaniach - maximálny rozmer najväčšej vane / dĺžka 3,10 m, šírka 0,70 m, hĺbka 1 m

Chromátovanie hliníka

SUR TEC 650

Chemický proces pri ktorom sa na povrchu hliníkového materiálu vytvára slabo irizujúca vrstva (žltá, zelená). Táto vrstva zvyšuje koróznu odolnosť a zlepšuje priľnavosť náterov. Chromátovaním dosiahneme vynikajúcu ochranu proti korózií, porovnateľnú so 6 – mocnými pasiváciami. SUR TEC 650 spĺňa požiadavky na ochranu proti korózií podľa MIL DTL 5541 F a MIL DTL 81706 (336 hod. test v soľnej hmle podľa DIN 5002155).

Rozmery chromatovaných dielov – 205cm x 150cm x 40 cm 

Morenie a odhrdzavenie kovového materiálu

Cieľom morenia a odhrdzavenia kovového materiálu nie je iba priemyselné čistenie, ale i predúprava, spracovanie a následná úprava kovových povrchov v strojárenskom priemysle, oceliarskych spoločnostiach a automobilovom priemysle.

Rozmery dielov na morenie – 200 cm x 100 cm x 40 cm 

Sur Tec 533

Prostriedok na ochranu proti korózií pre železné materiály, bez nitridu.
SurTec 533 tvorí po usušení prechodný film na ochranu proti korózií, ktorý sa dá v odmasťovacom kúpeli opäť odstrániť. Z tohto dôvodu sa pridáva do posledného oplachového kúpeľa pred sušením. Koncentrácia nasadenia sa udáva podľa žiadaného stupňa ochrany proti korózií.

SurTec 424 inhibovaný moriaci odmasťovací prostriedok pre vysoko kritické ocelové diely:

  • redukuje napádanie základného kovu, čistiaci účinok sa tým koncentruje na vrstvy korózie, opalov a podobné nečistoty
  • k odstraňovaniu pigmentov, odkorodovanie a odstraňovanie opalov.

Cieľom technológie SurTec morenia a odhrdzavenia materiálu je komplexné riešenie, minimálny vplyv na životné prostredie a recyklovateľné produkty z ekologicky a dobre analyzovateľných surovín.

 

2 1 3